Back to Top

NÁŠ TÝM

o vaše vlasy se staráme my

Jitka Svobodová

majitelka salonu & hair stylist

Majitelka a zakladatelka salonu Freedom od roku 2004. Od začátku pracuje se značkou Matrix. Od roku 2008 je školitelkou Matrix na domácí i zahraniční úrovni. Spolupracuje se špičkovými zahraničními kadeřníky. V současné době se zaměřuje na přírodní pečující řadu této značky – Biolage RAW. Tvoří vlastní kolekce. Získala mnoho ocenění v prestižních kadeřnických soutěžích. Spolupracovala na módních přehlídkách, např. STYL-KABO Brno, Infis Brno.

Miluje principy učení Feng Shui, které se promítají i do prostředí salonu, jehož interiér právě v tomto harmonickém duchu vytvářela.

Kristýna Machaloušová

hair stylista

Milá a sympatická Kristýna je v salonu již 6 let. Je specialistka přes vlny, perfektně to umí s vlnitými vlasy. Je milovnicí a zastánkyní dlouhých vlasů. V barvení preferuje přirozené barvy s prvky rebelie v podobě barevných tónů.

Specializace: melírování

Blanka Patilová

hair stylist

Blanka je v salonu 2 roky. Velice rychle si získala pánskou klientelu, protože pánské střihy prostě miluje! Milá a komunikativní kadeřnice se ale umí postarat i o dámy. Toužíte po barevné změně? Tak je Blanka pro vás ta pravá! Kromě krásných barev a střihů vás i profesionálně nalíčí.

Specializace: sombré

Andrea Kubičková

assistant

Andrejka pracuje v salonu na pozici asistentky a je naší pravou rukou. Bez této sympatické mladé dámy by to prostě nešlo! Libuje si v barevných změnách a říká o sobě, že je „živel v coloristice”.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

Spolupráce s fotografy: Richard Nowak, Eva Albrechtová, Lenka Těšínská, Michal Duda
Spolupráce s vizážisty: Pavel Bauer, Míša WostlováOd roku 2014 spolupracujeme spolu s vižásitkou Míšou Wostlovou
v projektu Proměny vizáže České Budějovice, který je myšlenkou
fotografky Evy Albrechtové.